Opiekun/ka os starszych

Posted on

Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp. k. Oferujemy legalną pracę dla opiekunów osób starszych w Niemczech.Zaufały nam setki osób, które dzięki nam podjęły pracę w prywatnym domu starszej osoby.
W obecnej chwili poszukujemy opiekunki/a na okres 2 miesięcy dla 83-letniego podopiecznejgo z miasta Übach-Palenberg (Nadrenia Północna-Westfalia) Podopieczny  ma  73kg wagi oraz 175 cm wzrostu. Czytaj dalej →

Działka budowlana

Posted on

Sprzedam działkę budowlaną12 ar- w miejscowosci SOBIN na nowo powstałym osiedlu domkow jednorodzinnych z dala od drogi głównej,niedaleko las,bardzo spokojna okolica,utwardzona droga gminna,atrakcyjna lokalizacja,dostep do wszystkich mediów-cena Czytaj dalej →

Doradca klienta/ docelowo Lider Zespołu

Posted on

OFERTA PRACY
Firma HUMAN & HUNTER posiadająca certyfikat o numerze rejestru 6664, zajmuje się rekrutacją i selekcją pracowników oraz doradztwem personalnym. Dla naszego klienta, placówki franczyzowej ogólnopolskiego banku, obecnie poszukujemy osoby na stanowisko :

Doradca klienta / docelowo Lider zespołu
Miejsce pracy: Polkowice

Obowiązki: Czytaj dalej →

Sprzedam pralkę automatyczną BOSCH LOGIXX SENSITIVE 8 szer 60cm

Posted on

Pralka BOSCH Logixx 8 Sensitive otwierana od frontu, 1400/400 obr./min., 8 kg, bęben VarioSoft 65 l, 16 programów do usuwania plam, AquaSensor, wskaźnik załadunku i dozowania śr. piorącego, wyświetlacz tekstowy, programy specjalne: Memory, Pierze/Puch, PowerWash 60, Sport/Fitness, Super krótki, Bardzo delikatne, Mix, Wełna, Delikatne/Jedwab, AquaStop, klasy A, Czujnik Czytaj dalej →

Praktykant/ka w Oddziale Bankowym

Posted on

Zastanawiasz się, czy związać swoją zawodową przyszłość z bankowością? Jesteś studentem, absolwentem i chcesz się przekonać, jak funkcjonuje jeden z trzech największych banków w Polsce? Mamy dla Ciebie propozycję!

Bank Zachodni WBK poszukuje kandydatów do odbycia praktyk w oddziałach BZ WBK.

Zakres zadań:
Nawiązywanie pierwszego kontaktu z klientem w oddziale Banku
Kierowanie ruchem klientów w oddziale i wstępne badanie ich potrzeb
Wsparcie klientów przy obsłudze bankomatów, wpłatomatów i stanowiskach usług elektronicznych
Udział w akcjach marketingowych oddziału bankowego
Wsparcie w bieżących zadaniach placówki Czytaj dalej →

ORIFLAME-Dołącz do Nas!

Posted on

Szukasz dodatkowej pracy?Potrzebujesz gótówki na zakupy,wakację,studia lub na coś innego? Już dziś zostań Konsultantką(em) firmy Oriflame.

Dołacz do Nas i kupuj kosmetyki dla siebie  20% taniej,zarabiaj na sprzedaży kosmetyków,buduj swój zespół konsultantów. Czytaj dalej →

Praca dodatkowa, konsultantki Mariza

Posted on

Zostań konsultantką/em, Liderem w polskiej firmie kosmetycznej Mariza, połącz pracę z przyjemnością.

Zostając konsultantem zarabiasz na sprzedaży kosmetyków z naszego katalogu. Zysk to różnica między ceną katalogowa po jakiej sprzedajesz kosmetyki klientom a ceną hurtową po jakiej kupujesz czyli min. 30%, zwiększając zamówienia zwiększasz % rabatu. Czytaj dalej →

Opiekun/ka do seniorów – Niemcy

Posted on

Legalna praca w opiece w Niemczech

Masz doświadczenie w opiece nad osobą starszą, sąsiadką, rodzicami czy babcią?
Znasz podstawy języka niemieckiego?

Podejmij współpracę z
Private Care 24 Professional Sp. z o. o.
Jesteśmy firmą legalną i doświadczoną na rynku

Zapewnimy Ci:
•       bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
•       legalne zatrudnienie (ZUS, formularz A1)
•       bezpłatny dojazd do klienta i zakwaterowanie w domu osoby podopiecznej
•       ubezpieczenie w NFZ oraz prywatną polisę zdrowotną
•       dodatkowe ubezpieczenie od szkód rzeczowych i osobowych oraz od następstw nieszczęśliwych wypadków Czytaj dalej →

Rekruter Mobilny

Posted on

InterKadra jest jedną z największych polskich Agencji świadczących usługi na rzecz klientów indywidualnych i firm. Renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy obejmującą swoim działaniem rynek krajowy oraz zagraniczny. Posiada Certyfikat Ministra Gospodarki i Pracy nr 3372. Dzięki nam tysiące osób znalazło pracę w kraju i za granicą. Czytaj dalej →

Opiekunka dla 81-letniej Pani z Ulm

Posted on

Podopieczna na 81 lat. Cierpi na początkową demencję, ma początki inkontynencji, problemy ze wzrokiem i z sercem. Ma lekki niedowład prawej ręki. Do obowiązków należą: proste prace domowe (gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów), opieka pielęgnacyjna i aktywizacyjna oraz pomoc w codziennych czynnościach, troska o powierzoną osobę, o jej dobre samopoczucie . Czytaj dalej →

Skupujemy złoto i srebro

Posted on

Zajmujemy się skupem złota, srebra, platyny i palladu. Ceny, które oferujemy uwzględniają światowe kursy i są stale aktualizowane. Skupujemy również biżuterię i inne wyroby, które są w Państwa posiadaniu. Funkcjonujemy również jako kantor wymiany walut oraz lombard. Czytaj dalej →

1 2 3 4